Kadınlar Sitesi

80 yaşındaki erkekle evlendi! ‘Zengin değil, sadece emekli maaşı var’

Huzurevinde tanıştığı 80 yaşındaki adamla evlenen 23 yaşındaki genç kadının hikayesi dünyada ses getirdi.

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden Çin’de akıllara durgunluk veren bir gelişme yaşandı. 23 yaşındaki genç kadın 80 yaşındaki yaşlı bir adamla evlendi. Yerel basının ‘inanılmaz bir aşk hikayesi’ olarak servis ettiği haberde çiftin ismi açıklanmadı. Yaşlı bakım evinde kalan adamla ortak hobileri nedeniyle iletişime geçen ve kısa sürede arkadaş olan ikili, ilişkilerini seviye atlatarak daha sonra sevgili ve karı koca oldular. Aradaki 57 yaş farkına rağmen bir sorun yaşamadıklarını ifade eden genç kadın, eşinin nezaketi ve cömertliğinden çok etkilendiğini belirtiyor.


ZENGİN DEĞİL
Kocasının sadece emekli maaşı olduğunu ve mal varlığının olmadığını öne süren genç kadın bu süreçte ailesini dahi karşısına aldığını ancak aşkından vazgeçmediğini söylüyor. Amacının aşkın gücünü bütün dünyaya duyurmak olduğunu söyleyen kadın, sık sık Çin medyasında manşet olmaktan ise rahatsız olmadığını dile getirdi.

Eşinin çalışmaması ve geçim sıkıntısı nedeniyle bazen iki işte bile mesai harcadığını hatırlatan 23 yaşındaki genç kadın eşinin ölene kadar yanında olmasının tek dileği olduğunu aktardı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ