Kadınlar Sitesi

Yakışıklı şarkıcı Emre Altuğ 55 yaşında yeniden damat oldu! Emre Altuğ’dan sürpriz nikah! Belgrad Ormanı’nda evlendi…


Büyük bir aşkla evlenen Emre Altuğ ile Çağla Şıkel 2015 yılında yollarını ayırmıştı. Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan eski çift o tarihten itibaren çok iyi dost ve anne-baba olmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde Emre Altuğ, basın mensuplarının “Uzun zamandır yanınızda kimseyi göremiyoruz. Hayatınızda biri var mı?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırtmıştı. Birlikteliğini itiraf eden Emre Altuğ’dan son olarak hayranlarını heyecanlandıran bir sürpriz geldi. Emre Altuğ’un nikah kareleri sosyal medyayı salladı. Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ 55 yaşında yeniden damat oldu… Emre Altuğ Belgrad Ormanı’nda evlendi, nasıl mı? İşte sürpriz nikahın ayrıntıları…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Çağla Şıkel ile evliliğinden iki oğlu olan Emre Altuğ bombayı patlattı! Emre Altuğ 55 yaşında yeniden damat oldu…

Büyük bir aşkla evlenen Emre Altuğ ile Çağla Şıkel 2015 yılında yollarını ayırmıştı. Kuzey ve Uzay adında iki oğlu olan eski çift o tarihten itibaren çok iyi dost ve anne-baba olmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde Emre Altuğ, basın mensuplarının “Uzun zamandır yanınızda kimseyi göremiyoruz. Hayatınızda biri var mı?” sorusuna verdiği yanıtla şaşırtmıştı.

Birlikteliğini itiraf eden Emre Altuğ’dan son olarak hayranlarını heyecanlandıran bir sürpriz geldi.

Emre Altuğ’un nikah kareleri sosyal medyayı salladı. Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ yeniden damat oldu…

Emre Altuğ Belgrad Ormanı’nda evlendi, nasıl mı? İşte sürpriz nikahın ayrıntıları..

Şarkıcı Emre Altuğ, yeni teklisi ‘Tatildeyim’i müzikseverlerle buluşturdu. Belgrad Ormanı’nda kısa film tadında çekilen klipte Altuğ, rol gereği yeniden evlendi. Şarkıcı, “Kısa film gibi bir çekim yaptık. Senaryo gereği evlendim. Benim için de farklı bir duygu oldu. Şaşıracağınız, güzel bir klip oldu” dedi.

Şarkıcı Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde Zekeriyaköy’de görüntülendi. Muhabirler ile sohbet eden oyuncu- şarkıcı, “Uzun zamandır yanınızda kimseyi göremiyoruz. Hayatınızda biri var mı?” sorusuna “Siz göremiyorsunuz, bugün o gün değil, bir şey açıklamak için henüz erken.

Ama birbirimizi tanımaya çalışıyoruz, gerektiği zaman açıklarım” diye yanıt vererek hayatında biri olduğunu ilk kez açıklamıştı.

Altuğ’a sosyal medyadan “Ufukta gerçekten evlilik var mı?” soruları yağdı…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ