Kadınlar Sitesi

Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’la yollarını ayırdı… Nevin Serengil Arto ve Bircan Bali’yi yerden yere vurdu

Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’la yollarını ayırdı… Nevin Serengil Arto ve Bircan Bali’yi yerden yere vurdu.

Söylemezsem Olmaz programında sunucu olan Seren Serengil, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla partnerleri Arto Dalga ile Bircan Bali ve program yapımcısı tarafından mobinge uğradığını iddia etti.

Sert açıklamalarda bulunan Seren Serengil’in ardından annesi Nevin Serengil de Söylemezsem Olmaz yorumcuları Bircan Bali ile Arto Dalga’yı hedef aldı. Nevin Serengil, paylaşımında “İki yalaka terbiyesizlik yapıyor. Ne Allahsız yaratık bunlar” dedi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Son dönemde canlı yayında yaşadıkları atışmalar ve sosyal medya üzerinden yaptıkları göndermeler ile gündeme gelen Söylemezsem Olmaz yorumları Bircan Bali, Arto Dalga ve Seren Sernegil geçtiğimiz günlerde büyük yüzleşme yaşadı. İddiaların havada uçuştuğu anlar magazin gündeminde uzunca bir süre konuşuldu.

Seren Serengil, partnerleri ve programın yapımcısı tarafından mobinge uğradığı iddiasında bulundu ve programdan ayrıldığını duyurdu. Serengil’in açıklamalarının ardından Nevin Serengil, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Söylemezsem Olmaz yorumcuları Bircan Bali ve Arto Dalga’yı hedef alan anne Serengil, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Rezalete bakar mısın canım. İki yalaka terbiyesizlik yapıyor, kanal izin veriyor. Sözleşme var, kızım bütün terbiyesiyle bekliyor. Ben hemen istifa et kurtul oradan dememe rağmen sabırla bekledi. Üç kere hastaneye kaldırıldı böyle bir düzen olur mu? Oda yetmedi fake hesaplarla saldırıyorlar. Bu kız onlara ne yaptı ne? Terbiyesiz, ne Allahsız yaratık bunlar. Bu memleket nereye gidiyor”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ