Kadınlar Sitesi

Popstar Ajdar’ın saatlik sahne ücreti dudak uçuklattı: Şartlarım var, pazarlıksızdır

2003 yılındaki ilk ‘Popstar Türkiye’ yarışması ile ün kazanan Ajdar Anık, 2021’de Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk olmak için 1 milyon euro istemişti.

‘Çikita Muz’ şarkısıyla gündeme gelen Ajdar, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. 50 yaşındaki şarkıcı, bu kez Beylikdüzü’nde bir mekanın açılışına katılmak için dudak uçuklatan bir rakam talep etti.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN


Sıra dışı tarzı; ‘Çikita Muz’, ‘Nane Nane’ ve ‘Şahdamar’ gibi ilginç şarkılarıyla Türkiye’nin en renkli isimlerinden biri olarak magazin gündeminde yer alan Ajdar, bir kez daha sahne ücreti ile gündem olmayı başardı.

2021’de Popstar’ın jüri üyelerinden Armağan Çağlayan’ın programına konuk olmak için 1 milyon euro talebinde bulunan Ajdar, Beylikdüzü’nde bir mekanın açılışına katılması teklifi gelince yine dudak uçuklatan bir rakam istedi.

“ŞARTLARIM VAR! PAZARLIKSIZDIR”
Sosyal medyada bir kullanıcı, Ajdar’ı telefonla aradığı anları paylaştı. Söz konusu kişi, şarkıcıdan mekan açılışı için sahneye çıkmasını istedi.

“Şartlarım var. Pazarlıksızdır” diyen Ajdar’ın saatlik 3 milyon 750 bin euro talebi şaşkına çevirdi.

‘HİPERSTAR’ AJDAR
Kendisini ‘hiperstar’ olarak tanımlayan, gerçek adı Mehmet Anık olan Ajdar’ın sahne ücreti sosyal medyada çok konuşuldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ