Kadınlar Sitesi

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen ve oğulları Karan ilgi odağı oldu! ‘Eğlence günü ilan ettik’

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit ve Fahriye Evcen 2013 yılında ‘Çalıkuşu’ dizisinde tanışmış arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü. Birlikteliklerini 2017 yılında nikah masasına taşıyan çift oğulları Karan’ı 2019 yılında kucağına almıştı.

Burak Özçivit, kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ve oğulları Karan’la birlikte objektiflere takıldı. Özçivit, “Bugünü Karan’ın eğlence günü ilan ettik, onun sayesinde biz de eğlenmiş olduk” diye konuştu.

2013 yılında ‘Çalıkuşu’ adlı dizinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ilişkilerini 2017’de nikah masasına taşımış, oğulları Karan’ı Nisan 2019’da kucaklarına almıştı.

Ünlü çift Burak Özçivit-Fahriye Evcen, önceki gün oğulları Karan’la birlikte bir alışveriş merkezinin eğlence alanında objektiflere takıldı.

Çevredekilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ikili, bir ara muhabirlerle sohbet etti.

Eşiyle yoğun bir çalışma temposunda olduklarını söyleyen Özçivit, “Bugünü Karan’ın eğlence günü ilan ettik, onun sayesinde biz de eğlenmiş olduk” diye konuştu.

“DEFİLEDELER SANKİ”

Öte yandan; Karan’ı aralarına alıp Etiler sokaklarında gezen ikili, çevredekilerin ilgi odağı oldu. Oyuncu çifti tanıyan hayranları, “Defiledeler sanki” diyerek, Özçivit ailesine takıldı.

Basın mensuplarının hatırını soran Özçivit, “Uzak Doğu mutfağını seviyor musunuz?” sorusuna, “Evet, çok seviyoruz” yanıtını verdi. “Havalar çok soğudu” diyen Evcen, “Sizler de dikkat edin, kolay gelsin” dedi.

Çekimleri devam eden dönem dizilerinde rol alan ikiliden Özçivit, “Soğuk ve yağmur yağıyor, zorlanmıyor musunuz?” sorusu üzerine, “Çok zor oluyor ama işimizi seviyoruz. O yüzden yağmur, çamur hiç fark etmez” şeklinde konuştu.

“BUNU DAHA ÇOK SEVİYORUM”
Geçtiğimiz günlerde; Annesi ve babasının elini tutarak yürüyüş yapan iki yaşındaki Karan Özçivit’in, neşesinin bir hayli yerinde olduğu gözlendi.

“Bunu daha çok seviyorum” cevabını veren Karan, mikrofonları gösterince anne ve babasını güldürmüştü.

Evcen’in soruları yanıtladığı süre boyunca Karan Özçivit’in, mikrofonlardan birini vermeyip şarkı söylemesi, “Şimdiden sevdi ünlü olmayı” yorumlarına neden olmuştu.

Özçivit ailesi, geçtiğimiz günlerde akşam yemeğine çıkmıştı. Mikrofonları elinden bırakmayan minik Karan’a, muhabirler “Anneni mi daha çok seviyorsun, babanı mı?” sorusunu yöneltmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ