Kadınlar Sitesi

Oyuncu Damla Ersubaşı ağlayarak uyştrcu kullandığını ve kmr oynadığını itiraf etti

“Bu para eski kocam Mustafa Can Keser’in parasıydı. Beni tehdit etti. Çocuklarımı aldı”


Ünlü oyuncu Damla Ersubaşı, kızlarının babası eski eşi Mustafa Can Keser’in iddialarına yanıt verdiği paylaşımında uyşturucu batağına düştüğünü itiraf etti. Ersubaşı, “Bir dönem uyşturucuya düştüm. Parayı kumarda, uyşturucuda harcadım. Bu para eski kocam Mustafa Can Keser’in parasıydı. Beni tehdit etti. Çocuklarımı aldı” dedi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Bir dönemin popüler dizilerinden Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuğçe karakteriyle hafızalara kazınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile nikâh masasına oturmuştu. Zehra ve Zeynep adında iki kızları olan çift, 2020’de olaylı bir şekilde boşanmıştı. ‘İhnet’ ve ‘şiddet’ iddiaları sonrası yollarını ayıran ikili yeniden karşı karşıya geldi. Mustafa Can Keser’in, eski eşi Damla Ersubaşı’na ağır suçlamalarla dolu bir velayet davası açtığı öğrenildi.


Keser, eline ulaşan görüntülerin ardından mahkemeye başvurdu, “Eski karım yasaklı madde kullanıyor, velayeti almak istiyorum” dedi. Çocuklarının annesinin uyuşturucu kullandığını iddia eden Mustafa Can Keser, çocukların velayetini aldı.

Mahkeme kararıyla çocuklarını eski eşine kaptıran ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından ağlayarak açıklama yaptı.

Ağlayarak uyuşturucu kullandığını itiraf eden ünlü oyuncu, “Bir dönem uyuşturucuya düştüm. Parayı kumarda, uyuşturucuda harcadım. Bu para eski kocam Mustafa Can Keser’in parasıydı. Beni tehdit etti. Çocuklarımı aldı” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ