Kadınlar Sitesi

Zerrin Özer Darülaceze’de! İki gün önce hastalığı artınca kendi istedi, özel oda tahsis edildi

Zerrin Özer, Haziran 2022’de sürpriz çıkışıyla herkesi şaşırtmıştı. Müziği bıraktığını duyuran şarkıcı, üç ay sonra “Dayanamıyorum” diyerek bu kararından vazgeçmişti.

Sitem dolu bir paylaşım yapan 65 yaşındaki sanatçı, borderline (kişilik bozukluğu) hastalığıyla mücadele ettiğini o dönem belirtmişti. Zerrin Özer şimdi ise hastalığının ilerlemesinin ardından bir sağlık kuruluşunda tedavi altına alındı.

Bir süredir gözlerden uzak yaşayan Zerrin Özer, Haziran 2022’de müziği bıraktığını yaptığı bir açıklamayla duyurmuştu, “Kıymetli dostlarım mesleki kariyerimi kendi irademle noktaladım.

Bu arada canlarıma açıklamalıyım ki sağlığım gayet iyidir. Hepinize, tüm canlarıma saygılarımı yolluyorum.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

İlk plağı ‘Bizler ve Sizler / Yalvarırım’ı 1976 yılında yayınlayan sanatçı, üç ay sonra ise “Sizin Zerrin’iniz deli vallahi deli! Ney yapayım? Ben böyleyim… Sakın çok kızmayın olur mu?” mesajı ile müziğe geri dönmüştü.

Ani karar değişiklikleri dikkat çeken ünlü şarkıcı, sağlık durumuna ilişkin çok konuşulacak bir açıklamada bulunmuştu.

Kişilik bozukluğu hastalığıyla mücadele ettiğini açıklayan Zerrin Özer, Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı: Defolup gitmek istiyorum. Nasıl uçlardasınız; ben borderline’ım, ya sizler? Beni tanıyor musunuz! Bıktım artık. Beni yaftalamanızdan bıktım, bazı kuş beyinlilerden! Yeter, yeter be!”

Son olarak yıllar sonra arka arkaya çıkardığı iki şarkısı, ‘Külfet’ ve ‘Basit Numaralar’ ile büyük çıkış yaşayan Zerrin Özer’den şimdi ise kötü haber geldi.

Anksiyetesi artan Zerrin Özer yakından takip edilebilmesi için doktorunun tavsiyesi üzerine Darülaceze’de tedavi altına yattı.

Daha önce omuriliğinden ameliyat olan Özer’in bu sağlık sorununa da çözüm aranacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ