Kadınlar Sitesi

Yıllar önce Tarkan’la bu pozu vermişti bakın şimdi ne halde!

Tarkan’la poz veren sarışın mavi gözlü sevimli çocuk ünlü bir oyuncu çıktı. İşte, poz veren çocuğun şimdiki hali görünce tanıyamayacaksınız. Sizler için derledik.


Tarkan’la poz veren sarışın mavi gözlü sevimli çocuk ünlü bir oyuncu çıktı.

Demet Sağıroğlu’nun “Arnavut Kaldırımı” ve “Aşk Perisi” kliplerinde rol alan o sevimli çocuk büyüdü, dizi oyuncusu oldu. Şimdiler de fotoğrafı görenler, küçük çocuğun kim olduğunu fazlasıyla merak ediyor. İşte o fotoğraftaki minik, bakın kim…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN VE HABERİN DEVAMINI GALERİDEN OKUYUN

Birçok yapımda rol aldı
Tarkan’la poz veren sarışın mavi gözlü sevimli çocuk ünlü bir oyuncu çıktı. Demet Sağıroğlu’nun “Arnavut Kaldırımı” ve “Aşk Perisi” kliplerinde rol alan o sevimli çocuk büyüdü, dizi oyuncusu oldu. Yakışıklı bir delikanlı olan ve oyunculuğa devam eden Batuhan Aydar, daha sonra bir dizide başrol olarak yer aldı. Batuhan Aydar 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Adanalı olan Aydar ilköğretimi Turhan ve Mediha Tansel’de tamamlamıştır.

Orta öğretimi Adnan Kahveci ve Suadiye Hacı Mustafa Tarman lisesinde tamamlamıştır. Okulunun aksaması yüzünden ekranlara ara vermiştir.

Kamerayla ilk tanışması 1 yaşındayken oynadığı ACE reklam filmi sayesinde olan Aydar sonraki yıllarda Demet Sağıroğlu-Arnavut Kaldırımı klibi ile tanınmaya başlamıştır.

Klipten sonra tekrar Demet Sağıroğlu’nun Aşk Perisi klibi, birçok reklam filmi ve İlişkiler dizisi, Ayşecik dizisinde rol almıştır.

Son olarak 2000 yılında yayına başlayan Evimiz Olacak Mı? Dizisiyle ekran önünde olmuştur.

Batuhan Aydar 2013 yılında Samanyolu TV’de yayına başlayan Ötesiz İnsanlar dizisinde Deniz Aydın karakterini canlandırmıştır.

En son Yalaza ve Tövbeler Olsun dizilerinde seyirci karşısına geçmiştir.

Şimdilerde onu kimse tanımıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ