Kadınlar Sitesi

Kansere yakalanan Tanyeli hastane yatağından paylaştı

Pankreas kanserine yakalanan oryantal Tanyeli, Instagram hesabından yayınladığı video ile sevenlerinden helallik ve dua istedi.

Bir süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvuran oryantal Tanyeli’ye pankreas kanseri teşhisi konmuştu.

Özel bir hastanede tedavisi başlayan Tanyeli bugün hasta yatağından çektiği videoları Instagram hesabından paylaştı.
RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Tanyeli, şunları söyledi:

“Pankreas kanseri tanısı konuldu, şu an hastanede yatıyorum. Doktorlarım çok iyi ve umut vadeden bir yolculuğa çıkarıyorlar beni. Kaderle savaşamazsın. Tevekkül ettiğiniz her şeyde bir mucize, isyan ettiğiniz her şeyde de bir sınav vardır. Sanat camiasındaki dostlarıma teşekkür ederim, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum.”

“HAKKINIZI HELAL EDİN”

“Dünyanın her yerinden dualar okuyorlar. Hakkınızı helal edin. Zamanınızdan çalıp bana yazıyorsunuz. Allah sizden razı olsun, tuttuğunuzu altın etsin. Hakkınızı helal edin. Maddi ve manevi olarak yanımda olmak isteyen dostlarıma da çok teşekkür ederim. Bu kadar sevildiğimi bilmiyorum, çok moral oldu.”

“SAÇLARIM BİRAZ GİDECEK”

“Saçlarım biraz gidecek. Bu yolculuk öyle bir yolculuk. Arada peruk kullanır mıyım kullanmaz mıyım bilmiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Ben tam teslimim, tevekkül ediyorum. Bu videoyu da yapmayı borç bildim. Zara, Sibel Can, Pınar Eliçe, Ebru Gündeş, Deniz Seki, Hande Yener, Demet Akalın, Yılmaz Morgül, Fatih Ürek ve Hakan Altun’a beni yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ