Kadınlar Sitesi

Serdar Ortaç: ”Karıların 2 göğsü var diye…”

Ünlü popçu Serdar Ortaç, son dönemde TikTok’ta yaptığı canlı yayınlarla sıkça gündeme gelmekte. Ancak yaptığı açıklamalarla sık sık şaşırtmaya devam ediyor. En son yaptığı açıklamalarıyla kadınlara dair sözleri büyük tepki çekti ve eski karısını da hedef aldı.

Serdar Ortaç’tan kadınlara aşalağılayıcı, küçümseyici, cinsiyetçi sözler: ”Karıların 2 göğsü var diye…”da yaptığı konuşmada, kadınlar hakkında aşağılayıcı ve küçümseyici ifadeler kullandı. “İki tane göğsü var diye” diyerek kadınları cinsellikle sınırlayan yaklaşımını sürdürdü. Ayrıca, eski karısına yönelik olarak da aşağılayıcı bir dil kullanarak, nafaka ödemeleri hakkında konuştu.

Kendi cinsiyetini yücelterek ” #Erkeklerin ağzına s..tınız. #Aciz erkekler eli #nefsinde herifler yazıklar olsun size. Siz erkeksiniz oğlum evreni yaratan sizsiniz.” şeklinde ifadeler kullanan Ortaç, erkekleri üstün varlıklar olarak gösterdi.

Ayrıca, Ortaç’ın romantik ilişkiler hakkındaki görüşleri de dikkat çekti. Sevdiği kadının tatil planları yapmasına anlayış gösteremeyen Ortaç, bu konuda da eleştirildi. Kendi ilişkisinde partnerinin isteklerine saygı göstermemesi nedeniyle eleştirilere maruz kaldı.

Serdar Ortaç, 2014 yılında #ChloeLoughnan ile evlenmiş, ancak 2019 yılında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Boşandıktan sonra maddi sorunlar yaşayan Ortaç, nafaka ödeme konusunda da zorluklar yaşamış ve haciz kararıyla karşılaşmıştı.

Eski eşine yüksek miktarda nafaka ödediğini #açıklama sına rağmen, dava açarak evine haciz getirttiği biliniyor.

Serdar Ortaç’ın son açıklamaları, toplumsal cinsiyet eşitliği ve ilişki dinamikleri açısından eleştirilere neden oldu. Söylemleri, geniş kesimler tarafından hoşgörüsüz ve cinsiyet ayrımcısı olarak değerlendirildi.
İşte  SerdarOrtaç ın  TİKTOK hesabından #canlıyayın açıp  kadınları hedef aldığı açıklamalarının bulunduğu canlı yayına dair tepki çeken o video.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ