Kadınlar Sitesi

Berna Laçin, Tamer Karadağlı’ya verilen görevi kabullenemedi

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü pozisyonuna atanmasına ilk tebrik Pınar Altuğ’dan gelirken, ilk eleştiri ise Berna Laçin’den geldi.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne atanan Tamer Karadağlı, sanat camiasında geniş yankı uyandırdı. Cumhurbaşkanı tarafından atanması sonrası muhalif sanatçılar, Karadağlı’nın yeni görevini sindiremediğini ima eden paylaşımlarda bulundu. Bunların ilki ise Berna Laçin oldu.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Twitter’da yaptığı muhalif paylaşımları ve sert sözleriyle sık sık gündem olan oyuncu Laçin’in meslektaşı Karadağlı’nın atama kararına ilişkin paylaşımı dikkat çekti. ‘Ben bir soda içeyim’ diyen Laçin’e bazı takipçileri sert tepki gösterdi.


TÜM İLLER ARTIK ONDAN SORULACAK
Tamer Karadağlı, Devlet Tiyatroları Müdürü olarak yurt genelindeki tüm illerde bulunan devlet tiyatrolarının başına geçti. Öte yandan Tamer Karadağlı’yı ilk tebrik eden isim ise, uzun yıllar ‘Çocuklar Duymasın’ adlı dizi için birlikte kamera karşısına geçtiği Pınar Altuğ oldu.

Sosyal medya hesabından Tamer Karadağlı ile bir fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, “Yeni görevinde başarılar diliyorum canım” notunu ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ