Kadınlar Sitesi

Tartışmalı çiftten şaşırtan hamle! Biri 36, diğeri 82 yaşındaydı

 

Sosyal medyadan tanıştığı Mısırlı genç ile evlenen 82 yaşındaki İngiliz Iris Jones’un ilişkisi uzun süre basının ilgisini çekti. Çift şimdi yine manşetlerde ancak bu kez boşanma haberiyle…

82 yaşındaki Iris, 36 yaşındaki sevgilisi Mohamed ile 2021 yılında sosyal medyadan tanıştı. Mısır’da yaşayan Mohamed Iris ile evlenmek için kısa sürede İngiltere’ye gitti ve dünya evine girdi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

BOŞANDILAR
New York Post’ta yapılan haberde ise 2 yıllık çiçeği burnunda çiftin yollarını ayırmaya kadar verdiği bildirildi.

 

Iris, Birleşik Krallık’ta Closer Magazine’ne verdiği demeçte ‘Eskiden Mohammed hakkındaki her şeye bayılırdım, ancak bu durum değişti’ dedi ve ekledi: “Eskiden harika bir cinsel hayatımız vardı. Sonra aramızda sürekli tartışmalar başladı ve birbirinizden uzaklaştık.”

EMEKLİ MAAŞIYLA MISIR’A UÇTU
İngiliz hükümetinden aylık 266 dolar emekli maaşı aldığını ve Mohamed ile tanıştıktan hemen sonra bu paraya Mısır’a bilet aldığını belirten Iris, 2021’de İngiliz talk şovu “This Morning”e katıldığını hatırlattı.

Iris, Mohamed’in kendisiyle vatandaşlık ve parası için birlikte olmadığını söyledi ve boşandıkları içinde zaten vatandaşlık alamadığını öne sürdü.

 

Yine aynı programda Iris, 35 yıldır Mohamed dışında kimseyle cinsel ilişki yaşamadığını aktardı.

MOHAMED SUSKUN
The Sun’da yer alan ayrı bir haberde ise Iris, Mohamed hakkında ‘O mükemmel bir arkadaş, asla şikayet etmez. Çok sessiz ona bayılıyorum, ortalığı karıştırmıyor’ dedi. Mohamed ise henüz neden ayrıldıklarıyla ilgili bir açıklama yapmadı. (Milliyet)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ