Kadınlar Sitesi

Kısmi felç geçiren Popstar Mehtap sağlık durumunu paylaştı

Katıldığı Popstar adlı şarkı yarışmasıyla adını duyuran şarkıcı Mehtap Yılmaz, beynine pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirmişti.

Yılmaz tedavinin ardından sağlığına kavuştu. Yaşadıklarını anlattı.

Popstar yarışması ile tanınan ünlü şarkıcı Mehtap Yılmaz geçtiğimiz günlerde beyne pıhtı atması sonucu kısmi felç geçirdi.

Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Mehtap’ın kısmı felç geçirdiği ortaya çıktı. Yaşananları anlatan ünlü şarkıcı, ‘Kolum ve ayağımda hissizlik oldu yere düştüm. 10 – 15 dakika o şekilde yerde hareketsiz kalmışım. Benim hayatımı kediler kurtardı. Yakınlarım beni o şekilde fark etti.’ dedi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

O RİSKİ KABUL ETTİM

Çok riskli bir operasyon geçirdiğini söyleyen Mehtap, ‘%80 felç kalma ihtimalim vardı. O riski kabul ettim. Tedavim başladı. Fizik tedavi sürecim başladı.’ ifadelerini kullandı.

Zor bir dönemden geçen şarkıcı gözyaşlarıyla sevenlerine teşekkür etti.

Yılmaz’ın resmi Instagram hesabından yayınlanan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

“Dün gece acil olarak hastaneye kaldırılan Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirmiştir. Tüm sevenlerimizden aldığımız mesajlar doğrultusunda açıklama yapma ihtiyacı hissediyoruz. Şu anda doktorlar, durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir. Sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme olduğunda sevenlerine bilgilendirme yapılacaktır.”

MEHTAP YILMAZ KİMDİR?
Mehtap Yılmaz 19 Mart 1978’de Rize’de doğdu ancak çocukluğu Artvin’de geçti. Geçimsizlik yüzünden anne ve baba ayrılınca iki kardeş anneye, iki kardeş de babaya verildi. Baba yeniden evlenmeye karar verince de o iki kardeş de annelerinin yanına geldi.

Mehtap’ın müzikle tanışması çok küçük yaşlara dayanıyor. Babası bağlama çalıp şarkı söylermiş. Mehtap Yılmaz’ın hayatı bir arkadaşıyla birlikte gittiği restoranda değişti. Gittikleri restoranda ısrarlara dayanamayıp şarkı söyledi, çok beğenilince restoranın sahibinden iş teklifi aldı. O sıralarda bir yandan liseyi dışarıdan bitirmeye çalışıp bir yandan da sekreterlik yapıyordu.

Aldığı teklifi geri çevirmeyen Mehtap Yılmaz, işten çıkıp restorana gitmeye başladı. Bir klavye eşliğinde şarkı söylemeye başladı. Daha sonra da Ankara’da çalışmaya başladı. 2008 Popstar’a katılması da yine bir arkadaşı sayesinde oldu.

Tüm elemeleri geçen Mehtap Yılmaz, sonunda da yarışmada mücadele etmeye başladı. Sivri dili, güçlü sesi ile kısa sürede de herkesin dikkatini çekti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ