Kadınlar Sitesi

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin büyüdü

2017 yılında rol aldığı ‘Yüz Yüzü’ dizisinden sonra herhangi bir projede yer almayan Sinem Kobal, önceki gün büyük kızı ile Ulus’taydı.

Annesinin kucağında objektiflere yansıyan Lalin’in keyfi yerindeydi.

Fit hali dikkat çeken iki çocuk annesi Kobal’a, eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun “Sinem’e 4’üncü buluşmamızda aşık oldum” açıklaması soruldu.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, 2016’da Ayvalık Cunda Adası’nda gerçekleşen düğün ile hayatlarını birleştirmişti. 2020’da Lalin’in doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğunu yaşayan çift, Mayıs 2022’de ikinci kızları Leyla’yı kucaklarına almıştı.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda, kendisinden 13 yaş küçük Sinem Kobal ile evliliğini anlatmıştı.

“BENİM AŞKIM İLK GÖRÜŞTE DEĞİLDİ”

1997 yılında düzenlenen Best Model yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuk kariyerine adım atan ünlü isim, “Aşka inanır mısın” sorusuna dikkat çeken bir cevap vermişti. Aşka inananlardandım. Fakat ‘Artık herhalde aşk, kavak yellerinin esmeye başladığı zamanlarda olan bir şey’ diye düşünmeye başlamıştım ki bir aşk evliliği yaptım. 40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış. Hayatın ne vereceği belli olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım ilk görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada başka bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal, önceki gün 2.5 yaşındaki kızı Lalin ile Ulus’ta objektiflere yansıdı. 35 yaşındaki güzel oyuncunun fit hali dikkat çekti.

“LALİN’İN YANINDA KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Eşinin “4’üncü buluşmamızda aşık oldum. Aşka inanlardanım. Aşk evliliği yaptım” sözleri hatırlatılan Sinem Kobal, “Lalin’in yanında konuşmak istemiyorum. Başka bir zaman ne kadar isterseniz konuşuruz” diyerek, soruları kibarca geri çevirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ