Kadınlar Sitesi

Boğa burcu kadını

Boğa burcu kadını
Boğa burcu kadınının özellikleri;
Boğa burcu kadınları sessiz, sakin ve mağrur duruşlarıyla dikkat çekerler. Otoriter ve gerçekçi tavırları vardır. Bulunduğu ortamda tavırlarıyla dikkat çekicidirler. Alışkanlıklarına bağlı ve sadakatsizlikten asla hoşlanmazlar. Oldukça merhametli ve yardımseverdirler. Pratik kişilerdir, kıvrak zekâlıdır. Sıcakkanlı olmalarıyla tanınırlar ve duygular onlar için çok önemlidir. Olumsuz özellikleri olarak Tembelliğe düşkündürler, fazla esnek bir yapıları yoktur, inatçı ve alınlardır. Boş zamanlarını yemek yaparak, el sanatlarıyla uğraşarak ya da müzik  dinleyerek geçirmeyi severler. Evcimen yapıya sahiptirler. Huzursuzluktan uzak dururlar. Hediye almaktan çok hoşlanırlar.
Boğa Burcu Kadınının iş hayatı;
Bir işi sonuna kadar dirençle götürürler. Fazlasıyla iyi bir iş kafasına sahiptiler. İşlerine bağlı ve zorluklardan yılmazlar. İşi şansa bırakmazlar deneyci değildirler. Sağlam adımlar atmayı severler. Başladığı bir işi asla yarım bırakmazlar ne olursa olsun sonuna kadar götürürler, yılmak onların kitabında yoktur. Zorlukların üstesinden gelmeyi severler ve bunda hep başarırlar. Onlar için zor diye bir kelime yoktur. Maddi açıdan rahatlığı severler, bunun için çalışkandırlar, işlerinde riske girmeyi sevmezler.

Boğa burcu kadınının aşk hayatı
Boğa burcu kadınıyla birlikte olmaktan daha mükemmel bir ilişki olamaz. Zorlu, sert olaylar karşısında bile dinginliğini ve sükûnetini bozmazlar. O sakin duruşun zorlamadan değil, nasıl duruyorsa, ne hissediyorsa öyledir. İlişkide riya, yalan ve oyunlardan hoşlanmaz. Bir Boğa Kızını etkilemek istiyorsanız, ona romantik ve hafif müzik dinletmeli, aşçısının iyi olduğundan emin olduğunuz restoranlara götürmelisiniz. Duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgan yapıya sahiptirler. Sevdiği kişiye karşı elinden gelenin en iyisini yapar.  Hoşlanmaz böyle kişilerle asla birlikte olamaz. Tek eşlilikten yanadır ve sadık bir eştir.

Boğa burcu kadını sağlığı

Boğa burcu kafayı takip etmekte olan boyunla bağlantılıdır. Boğaz, , tiroit bezi, yutak, bademcikler, yemek borusunun üst bölgesi, ses telleri, kulaklar, östaki burusunda hâkimiyete sahiptir.

Sıklıkla bademciklerinin şişmesinden ya da anjinden şikâyetçidirler. Boğalar ağır hareketlerinden dolayı bedensel kazalara karşı eğilimi olmayan kişilerdir. Fakat boyun kemiklerini kesinlikle iyi korumalıdırlar, romatizmal rahatsızlıklara karşı erken yaşlardan itibaren önlem almaları gerekmektedir.

Boğalar genel olarak kabızlık ve hemoroit gibi sindirim sistemiyle ilgili problemler yaşarlar.

21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arası
Grubunuz: Toprak
Uğurlu gününüz: Cuma
Uğurlu sayınız:6
Uğurlu taşınız: Zümrüt
Uğurlu renginiz: Pembe, açık mavi, krem En belirgin özelliği: Dayanıklılık

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ