Kadınlar Sitesi

Boğa burcu erkeği

Boğa burcu erkeği

Boğa burcu erkeğinin özellikleri

Boğa burcu erkeği sessiz ve sakin tavırları, ağır kanlı hareketleriyle dikkat çeker. Son derece otoriter ve disiplinli bir yaşam tarzı vardır. Gelenek ve göreneklerine bağlı yaşam tarzı, yeniliklere açık olmayan tabiatı ile bazı durumlar için çağa ayak uyduramaz. Pratik ve kıvrak bir zekaya sahibi olan boğa burcu erkeği, en zor işlere en kısa sürede halledebilir. Kendi mizacı çok çalışkan olan boğa burcu erkeği, tembel insanları tahammül edemez.

Boğa burcu erkeğinin iş hayatı

Çok çalışkan bir mizaca sahip olduğu için, en zor işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilir. Birkaç kişiyi bir araya gelerek yaptığı bir işi tek başına başarıyla yapabilir. Uzun zamanda halledilebilecek işleri kıvrak zekasıyla kısa sürede halleder. Başladığı işi asla yarım bırakmayan boğa burcu erkeği, çok hırslı olmanın etkisiyle, başladı her işe başarıyla tamamlar. Son derece disiplinli bir yaşam tarzı olan boğa burcu erkeği, askerlik, polislik, öğretmenlik, yöneticilik gibi disiplin gerektiren işleri başarıyla yapar. Risk almayı sevmez Garanti işi peşinden koşar.

Boğa burcu erkeğinin aşk hayatı

Son  derece Romantik bir erkek olan boğa burcu erkeği, ilişkilerine mantık gözüyle değil kalp gözüyle bakar. Çok alıngan bir yapısı olduğu için çok çabuk kırılır ve çok çabuk ilişkisinden vazgeçebilir. Uzun süreli ilişkilerden hoşlanır. Günü birlik ilişkiler boğa burcu erkeği ne göre de ildir. Tek eşlilikten yana ve ilişkisine sağdık bir erkektir. Çok hareketli, çok konuşan, çok gülen kızlardan hoşlanmazlar.

Boğa burcu erkeğinin sağlığı

Çok fazla konuştukları için ses tellerinde sürekli rahatsızlık olur. İş kolik oldukları için bedenen yoldukları fark etmezler ve saatlerce bilgisayar başına çalışarak bel ve sırt ağrılarına yakalanabilirler. Kış mevsimlerini grip ve nezle olmadan  atlatamazlar.

Boğa burca erkeği 20 nisan 21 mayıs tarihleri arasını dolmuş, uğurlu günü cuma, uğurlu sayısı altı, uğurlu rengi açık mavi, krem ve pembedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ