Kadınlar Sitesi

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği Özellikleri;
Balık burcu erkeği, son derece hırslı, tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir. Balık burcu erkekleri çok duygusal bir karaktere sahip oldukları için, çok çabuk kırılırlar ve çok çabuk depresyona girerler. Hayal dünyaları çok gelişmiştir. Resmen hayal dünyasında yaşarlar. Bu sebeple sık sık gerçek hayatta hayal kırıklığı yaşarlar. Çok duygusal olmanın yanı sıra çok da neşelidirler. Girdiği her ortamda esprileri, neşeli tavırları sayesinde dikkat çekerler. Balık burcu erkeklerinin ikna kabiliyetleri çok yüksektir. Karşısındaki insanları zengin kelime hazinelerini kullanarak istediği gibi yönetebilir ve istediği her konuda ikna edebilir. Çok unutkan, çok dalgın oldukları anları sık sık yaşarlar. Balık erkekleri oldukça titiz, temizdirler. Gerek kişisel temizliklerine gerek yaşadıkları, çalıştıkları ortamın temizliğine çok önem verirler. Dağınıktırlar ama temizdirler. Balık burcu erkeklerinin sezgileri çok kuvvetlidir. Birçok medyum balık burcu erkeklerinden çıkar


Balık Burcu Erkeği İş Hayatı;
Balık erkeği iş hayatında titizliği ve temizliği açısından her tür sektörde takdir toplar. Biraz dalgın ve unutkan bir yapıya sahip oldukları için muhasebe gibi matematik ve dikkat gerektiren işlerde başarılı olamazlar. Çok hayalperest bir yapıya sahip oldukları için iş hayatında kimsenin aklına gelmeyen projeler balık burcu erkeklerinin aklına gelir ve çok başarılı projelere imza atabilirler. Yaratıcılığını kullanması iş hayatında yükselmesini sağlar.
Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı;
Balık burcu erkekleri çok duygusal bir yapıya sahip olduğu için, aşk hayatında çok çabuk kırılan, ayrılıklar sonrasında çok büyük travmalar yaşayan erkeklerdir. Balık burcu erkekleri iyi bir eş, iyi bir aile babası olurlar. İlişkilerinde sadakate önem verirler. Aldatmazlar ve aldatılmaya da göz yummazlar.

Balık Erkeği sağlığı
Balık burcu erkeklerinin kol ve ayak kemikleri çok kuvvetlidir. Bu yüzden en başarılı sporcular balık burcu erkeklerinden çıkar. Çok duygusal oldukları için çok sık psikolojik rahatsızlıklar yaşarlar. Depresyona en meyilli burç balık burcu erkekleridir.
Balık burcu erkekleri 20 Şubat – 20 Mart arasında doğmuştur, uğurlu günü Perşembe, uğurlu sayısı 7 dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ