Kadınlar Sitesi

Aslan Burcu kadını

Aslan Burcu kadını

Aslan Burcu kadınının özellikleri;

Yüce gönülleri ve hareketli yapıları ile tanınırlar. Aslan kraldır ve önderdir. Birkaç belirgin özellikleri vardır, her şeye karışma, kibir ve dogmatiklik. Burcu tanımlayan cümle “kumanda ederim” dir. Beğenilmeyi çok severler. Kendine güvenen, dürüst, cesur ve çok iyi niyetlidirler. Değişik insanları tanımaktan onlarla dost olmaktan hoşlanırlar. Fakat dostlarını özenle seçerler. Özgürlüklerine düşkündürler ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. İyi niyetlidirler fakat bunun su istimal edilmesinden fazlasıyla rahatsızlık duyarlar. Kendilerine fazlasıyla güvenir ve çok gururludurlar. Aslan burcu cömert ve savruktur. Kolay kolay birikim yapamazlar. Lüksü severler. Giyim kuşamlarına özen gösterirler.

Aslan Burcu kadınının iş hayatı;

Merkezde olmayı fark edilmeyi seven aslanlar, liderlik özelliği kuvvetli olduğu için takım çalışmalarında başı çekerler. Risk almayı sevmelerinden dolayı zaman zaman iş yaşantılarında da tehlikeli durumlar yaratabilir. Başarısızlık ve hata yapmak onların kitabında yazmadığı için var güçleriyle çalışarak gerekeni yaparlar ve bunun için tüm enerjilerini kullanırlar. Hangi sektör olursa olsun aslanlar yönetici pozisyonunda olmak sterler ve bunu da başarıyla yürütürler. Aslanların başarıyla ve severek çalıştıkları alanlar, eğlence sektörü, borsa ve sahnedir.

Aslan kadınını aşk hayatı;

Aslan kadını iş yaşantısında vahşi bir aslan olsa da sevdiği erkeğin dizleri dibinde masum bir kediye dönüşebilir. Aslan liderlik rolünü üslenmeyi severler, yoğun ve heyecanlı bir ilişki için ideal eştirler. Sadakate çok önem verirler. İlişkilerinde her zaman sadıktırlar. Kıskançtırlar, sahiplenmeyi severler. Aslanın güvenini kazanmak beğenisini sağlamak için her şeyin en iyisini sunmalısınız. Sıradan şeylerle mutlu olmazlar, zeki ve yaratıcı kişiler onları etkiler. Pahalı hediyelerden hoşlanırlar. Partnerinde aradığını bulduğu zaman onun için her şeyi yapabilecek bir yapıya sahiptir.

Aslan Burcu kadının sağlığı;

Aslan burcuda bedenin merkezi olan kalbi temsil eder. En çok rastlanan hastalıklar kalbin çeşitli rahatsızlıklarıdır. Omurga rahatsızlıklarına da dikkat etmeleri gerekmektedir. Kalp çarpıntısı, ateş, omurgada kaymalar, fıtık ve salgın hastalıklara diğer burçlara göre daha çok eğilimi bulunmaktadır. Çok çalışma, günlük stres aslanların kötü etkilenmesine neden olabilir. Sağlıkları için düzenli, mütevazı, sinir ve stresten uzak durmaları gerekmektedir. Kalplerini yormayacak spor faaliyetlerinde bulunmalarında fayda vardır. Tüm spor faaliyetlerinde ise tansiyonlarını kontrol altında tutmaya özen göstermeleri gerekmektedir. Dolaşım sistemleri ile alt bacak kısımlarına da dikkat etmeleri gerekir.

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arası;

Gurubunuz: Ateş

Uğurlu gününüz: Pazar

Uğurlu sayınız: 1 ve 4

Uğurlu taşınız: Sarı safir, sarı pırlanta

Uğurlu renkleriniz: Koyu sarı, altın, turuncu

En belirgin özelliğiniz: Cömertlik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ