Kadınlar Sitesi

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu kadınının özellikleri;

Akrep burcu kadını, cazibeli, azimli, hırslı, sezgileri kuvvetli yapıya sahiptir. Onları tanımlamak zordur çünkü her zaman uç noktalardadırlar. Kıskançlık mizaçlarında vardır. Kendilerinden üstün olan her şeyi kıskanabilirler. Hoş mizaçlarına alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmelerine rağmen kibirli ve mağrurdurlar. Dostluğa çok önem verirler. Yalandan nefret ederler ve yalanı hissettikleri anda o ortamdan uzaklaşırlar. Fazlasıyla dürüsttürler ve dürüstlüğe çok önem verirler. Gururludur ve doğru bildiği konularda taviz vermezler. Olumsuz yanı şüpheciliğidir. Herkese şüpheyle yaklaşırlar. Güven problemi yaşarlar. Mantıkla hareket ederler fakat bir o kadar da duygusaldırlar. Kendilerini kandırmazlar gerçekle acı olsa da yüzleşmeyi isterler.

blank

Akrep Kadınının İş hayatı;

Güçlü iradesi gerçeklerin ardından yılmadan gitmesi derin düşünce yapısıyla iş yaşamında önemli başarılara imza atarlar. İşleri tek başına yapmayı severler. Gösterişi sevmezler, insanların onun yaptığı işi bilmesinden çok akrebin kendini bilmesi önemlidir onlar için. Sabırlı ve özenli çalışırlar. Başladıkları işi asla yarım bırakmazlar, sonuna kadar giderler. Hedeflerinden şaşmazlar zorluklar onları yıldıramaz. Dedektif, ruh doktoru, eczacı ya da medyumluk, denizcilik uygun mesleklerdir.

Akrep Kadınının aşk hayatı;

Karşısındakini ilk andan itibaren etkisi altına almayı başarırlar. Fazlasıyla çekici ve gizemli yapıya sahiptirler. Aşkı önemserler ve karşı tarafın takdirini kazanmayı isterler. İlişkilerinin başında kısa vadeli ve derin olmayan düşüncelere sahiptirler. Flörtçüdürler ilişkilerinde içten ve ciddi olsa da çabuk sevgili değiştirebilirler. Akrep kadını kendisini dinleyen, anlayan partnerleri sever. Karşısındaki insanın dikkatinin tam anlamıyla kendisinde olmasını ister. Akrepler hayatına aldığı insana karşı fazlasıyla kıskanç ve koruyucu olacaktır. Ömrü boyunca sevip, sevileceği, duygu düşüncelerine önem verecek kendisini koruyup kollayacak bir eş arar. Bulduğu zamanda sevgisini sunmaktan asla çekinmezler.

Akrep kadınının Sağlığı;

Akrepler kolay kolay hastayım demezler. Akrepler böbreklerin alt kısımlarını, adrenalin bezlerinin alt kısımlarını, üreme organlarını ve de burun kemiklerini yönetir. Akrep burçları genital bölge ile ilgili, Böbreklerde oluşan taşlara, salgı bezleri ve burun iltihapları ile ilgili rahatsızlıklara dikkat etmelidirler. Bunların yanı sıra fıtık ve basurda görülebilir. Ayrıca boyun bölgesinde hassasiyet olabilir.

23 Ekim – 22 Kasım

Gurubunuz: Su

Uğurlu gününüz: Salı

Uğurlu sayınız: 9

Uğurlu taşınız: Topaz

Uğurlu renkleriniz: Canlı kırmızı, siyah

En belirgin özelliğiniz: Karanlık

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ