Kadınlar Sitesi

Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu erkeğinin özellikleri;
Akrep burcu erkekleri, son derece vefalı ve vicdanlı erkeklerdir. Kendisine uzatılan yardım elini asla unutmazlar ve bir gün mutlaka vefa borçlarını öderler. Oldukça vicdanlı bir yapıya sahip olan akrep burcu erkekleri, her zaman merhametli tavırlı sebebiyle en büyük hayır işlerinde hep ön sırada yer alırlar. Bu sebeple insanlar tarafından çok sevilirler. Çok kıskanç bir yapıya sahip olan akrep burcu erkekleri, sevdiklerini paylaşmayı sevmezler. İkinci plana atılmayı hazmedemezler. Tam bir dost canlısı olan akrep burcu erkekleri, dostlukları uzun yıllara dayalı ve hem iyi günde hem kötü günde dostlarının yanı başında yerlerini alırlar. Çok gururlu bir mizaçları vardır. Gururları yüzünden çoğu zaman asla bir adım geri atmazlar. Şüpheci karakterleri ağır basar. İnsanlara bazen önyargıyla yaklaşırlar. Çok duygusal bir yapıya sahip olan akrep burcu erkekleri, bu sebeple biraz alıngandırlar.


Akrep Erkeğinin İş hayatı;
Ekip işlerinde oldukça başarılı olan akrep burcu erkekleri, birlikten kuvvet doğar sözüne inanır ve ekip halinde yapılan işlerden hoşlanır. Ekip arkadaşlarının başında yönetici olarak çalıştığı işlerde daha fazla başarı gösterir. Zira karakterine emir almak pek uygun düşmez. Çok sabırlı bir erkek olduğu için iş hayatında da başarıya giden yolda, yılmadan sabırla çalışır, didinir ve başarıya sonunda ulaşır. Ticaret hayatında son derece başarılı bir grafik çizer. Özellikle pazarlama sektöründe son derece karlı kazançlar elde edebilir.
Akrep Erkeğinin aşk hayatı;
Akrep erkeği kadar iyi bir aile babası iyi bir eş olacak başka erkek yok denilebilir aslında. Ancak akrep burcu erkekleri kendilerini ifade etmekte bazen zorluk çekerler. Bu da onların mutlu bir evliliğe giden yolda yavaş ilerlemesine sebep olabilir. Çoğu kadının hayalindeki erkek karakteri aslında akrep burcu erkeğinde mevcuttur. Ancak içine kapanık karakteri yüzünden akrep burcu erkeği kendini olduğu gibi yansıtamayabilir. İlişkilerinde veya evliliğinde asla aldatmaz ve aldatmayı da asla affetmez. Çok kıskanç bir yapıya sahip olan akrep burcu erkeği, kendisini sürekli kıskandıracak dolayısıyla üzecek tavırlar sergileyen kadını süratle hayatından çıkarır. Akrep burcu her zaman ilk sırada olmayı sevdiği için sevgilisi ya da eşinin hayatındaki en önemli noktaya kendisinin konmasını ister. Sürekli ilgi ve sevgi bekler.
Akrep Erkeğinin Sağlığı;
Akrep erkekleri kemik yapıları çok gelişmiş görünse de, sık sık bel ve sırt ağrıları çekerler. Hemoroit şikâyeti en sık akrep burcu erkeklerinde görülür.
Akrep burcu erkekleri 23 Ekim – 22 Kasım arasında doğmuştur ve uğurlu günleri Salı uğurlu sayıları 9 dur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ